| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99580 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Pipedream 25cm Hollow
156 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Atât pentru el cât și pentru ea, acest strap on cu un dildo de mărimi impresionante sigur va satisface fanteziile senzuale ale soțului de jocuri sexuale.
Atât pentru el cât și pentru ea, acest strap on cu un dildo de mărimi impresionante sigur va satisface ficțiunile erotice ale partenerului de jocuri sexuale. Are un harnașament simplu elastic, cu cingătoare de fixare reglabilă, astfel încât este pentru dimensiune universală, dildoul are forma unui penis cât se poate de real, dimensiuni apreciabile și culoarea dermei umane. În interiorul dildoului este plasat un tub de plastic cu diametrul de 2,6 cm astfel încât acest strap on poate fi întrebuințat de cele două sexe.
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
