| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99574 |
| Lungime Totală | 8.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.5 cm |
| Diametru | 2.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Pretty Love Vibra Negru
încercați ceva mai mult cu acest dop de silicon închis la culoare cu vibrații. Dacă iubiți impresiile unice de joc anal atunci veți iubi acest anal plug vibrator. Vibra Anal Plug Black este conic pentru o inserție confortabilă. Are 10 aplicații de vibrații.
Experimentați ceva mai mult cu acest dop de silicon închis la culoare cu vibrații. Dacă iubiți impresiile unice de joc anal atunci veți iubi acest anal plug vibrator. Vibra Anal Plug Black este conic pentru o inserție confortabilă. Are 10 funcții de vibrații.
- Dopul anal are un mini vibrator încorporat pentru oscilații uimitoare.
- Este ireproșabil atât pentru începători, cât și pentru iubitorii de sex anal.
- Corpul dopului este neted și are o siluetă ovală cu un vârf perfect pentru o inserție ideală.
- Baza fermă în forma de T se așază confortabil între fesele tale.
- încercați senzația glonțului vibrator care trimite impulsuri inspiratoare de climax până la vârful jucăriei.
- Datorită vibrațiilor puternice, Vibra Plug garantează o trăire cutremurătoare la standarde deosebit de înalte ale plăcerii.
- Forma alungită asigură o utilizare plăcută, mai ales dacă este folosit laolaltă cu un gel material lubrifiere pentru efecte extra speciale.
- Este extrem de ușor de purtat cu tine oriunde din cauza dimensiunilor reduse și alimentării cu baterie tip AAA.
