| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99542 |
| Lungime Totală | 23.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 2.4-3.6 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Punctul A și G Sweet Smile Roz
Vibrator Punctul A și G Sweet Smile Roz are 2 motoare și 7 moduri de vibrație, este conceput pentru punctele G și A ale femeii în mod specific.
Vibrator Punctul A și G Sweet Smile Roz are 2 motoare și 7 moduri de vibrație, este conceput pentru a stimula în mod specific punctele G și A ale femeii, datorită celor 2 capete de stimulare. Suprafața moale a vibratorului ajută la o alunecare ușoară, astfel încât să poată ajunge la locul A și la punctul G, în timp ce punctele stimulatoare oferă plăcere suplimentară.
- Vibratorul este realizat din silicon de înaltă calitate, prietenos cu pielea, fiind o alegere ideală pentru persoanele sensibile.
- Punctul A este apreciat și plăcut de majoritatea femeilor fără ca acestea să știe că această zonă este stimulată - penisul ajunge de obicei în această zonă când un cuplu face sex în poziția pe la spate și este situat chiar în fața colului uterin.
- Flexibilitatea vibratorului înseamnă că utilizatorul nu trebuie să se tensioneze în timp ce se bucură de plăcere.
Pentru Punctul G
Design Exclusiv
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Flexibil
