| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99540 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 1.4-3.9 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | ABS |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Icicles No 67 Transparent
110 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 177 RON
Disponibil: In Stoc
Penis virtual Icicles No 67 Transparent este elegant, luxos și lucrat manual, cu o atenție izbitoare pentru detalii, această linie luxoasă de bile din sticlă vă va lăsa fără suflare.
Elegant, luxos și lucrat manual, cu o atenție spulberătoare pentru detalii, această linie luxoasă de bile din geam vă va lăsa lipsit de suflare. Fiecare baghetă de sticlă este elegantă, fără pereche și creată pentru a juca tare. Sticla hipoalergenică este neporoasă și sigură pentru corp, iar atunci când este îngrijită corespunzător, este proiectată să dureze o viață întreagă. Dildo Icicles No 67 Străveziu este mega neted, unic, sigur pentru corp și hipoalergenic.
