| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99480 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.3 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Dream Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Goddess Collection Athena Albastru
Stimulare desăvârșită a vaginului și clitorisului! Athena te copleșește și te stimulează la explorarea fanteziilor și plăcerilor ascunse!
Stimulare desăvârșită a vaginului și clitorisului! Athena te copleșește și te incită la explorarea fanteziilor și plăcerilor ascunse!
Materialul din care este făcut pulsatorul este silicon de foarte bună calitate, fin și neted, sigur pentru corp, hipoalergenic. Cele două motoare intense se află în vârful brațului și conferă 3 nivele de reverberații constante și 7 ritmuri diferite.
Stimulatorul clitoridian nu este unul obișnuit ci în formă de rotiță cu limbule care se învârt, simularea unui cunnillingus fiind cât se poate de reală.
Pentru o stârnire integrală a vaginului, Athena are o funcție suplimentară: cea de bile mișcătoare. Astfel ca, pe suprafața glandului fără greutate îndoit în partea superioară pentru stimularea punctului G, există biluțe care se mișcă odată cu vibrațiile selectate.
Reîncarcă-ți jucăria cu ajutorul USB-ului timp de 4 ore pentru a beneficia apoi de 1 oră plină de trăiri nebănuite!
