| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99144 |
| Lungime Totală | 17.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.4 cm |
| Diametru | 3.4 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Brand | Le Wand |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Metal Le Wand Stainless Steel Bow Argintiu
Dildo Metal LE WAND Stainless Steel Bow, instrument de delectare cu două fețe. Angelic îndoit pentru o contact profundă, fără efort.
Dong Metal LE WAND Stainless Steel Bow, instrument de placere cu două fețe.
Perfect arcuit pentru o mângâiere profundă, minus efort, Le Wand Bow este instrumentul de placere multifuncțional, de dublă finalitate. Pe un capăt al tijei înclinate este un capăt mai mare, bulbos, care poate fi folosit atât pentru sexul anal, cât și ca antrenor genital, cu o creastă care pornește de la centrul arcului până la vârf pentru a dărui o stimulare internă orgasmică suplimentară. Capătul opus al arcului prezintă o expresie mai mică de lacrimă, care este desăvârșită pentru masajul Punctul G sau P-Spot.
Caracteristici Penis virtual Metal LE WAND Stainless Steel Bow:
- Jucăriile din oțel inoxidabil sunt prețuite pentru duritatea, greutatea și igiena lor. - Pot fi utilizate cu toate tipurile de lubrifianți.
- Încercați să le răciți sau să le încălziți cu apă pentru jocul temperaturii.
Setul complet include:
- Geantă de călătorie
- Pânză de curățare și instrucțiuni de îngrijire
- Ghid pentru instrumente de distracție din oțel inoxidabil
Video Dildo Metal Le Wand Stainless Steel Bow Argintiu
Sigur pentru corp
