| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99136 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.9 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Sliding Skin Cu Ventuză 17cm
Materialul finit Sliding Skin Cu Ventuză 17.5cm este făcut din material TPE de înaltă caracteristică cu dublă densitate. Asta leagă o textură exterioară moale cu o consistență fermă în interior, imitând senzația dermei umane. Se poate modela cu ușurință în diverse forme.
Sliding Skin Cu Ventuză 17.5cm este un produs inovativ plămădit pentru a oferi o senzație autentică. Creat cu două straturi de material TPE, combinația dintre suprafața exterioară fin și consistența interioară fermă imită perfect textura pielii umane. Este cumplit de adaptabil și poate fi modelat cu ușurință în diverse forme.
- Este însușit cu testicule și cupă pentru o experimentare mai realistă.
- Designul ultra realistic este excelent atât pentru începători, cât și pentru cei experimentați.
- Toate detaliile sale sunt foarte bine structurate pentru a simulează cât mai bine un penis adevărat.
- Este realizat manual pentru autenticitate, oferind o senzație realistă.
