| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB98915 |
| Lungime Totală | 10-11.2-11.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.8-9.5-10.5 cm |
| Diametru | 3-3.7-4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Essence Set Negru
81 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 130 RON
Disponibil: In Stoc
Kitul conține 3 anal plug-uri din silicon (de la dimensiuni mici și până la considerabile), așadar poți alege cu care dintre acestea te simți confortabil, trecând în timp la următoarea dimensiune.
Kitul conține 3 anal plug-uri din silicon (de la dimensiuni mici și până la considerabile), așadar poți alege cu care dintre acestea te simți confortabil, trecând în timp la următoarea dimensiune.
Poți folosi anal plug-urile Calexotics singur(ă) sau alături de partener(ă). Datorită bazei cu ventuză le poți folosi întotdeauna confortabil și în siguranță atunci când când ești singur(ă).
- Plug-urile sunt concepute cu o ventuză puternică pentru o fixare mai sigură.
- Finisarea netedă a plug-urilor oferă un confort sporit în utilizare.
Rezistent La Apă
