| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB98585 |
| Lungime Totală | 12.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 6 cm |
| Diametru | 2-3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Punctul G Funky Viberette Mov
Funky Viberette este un vibrator compact, ideal pentru călătorii. Designul său permite stimularea cu ușurință a punctului G și a altor zone genitale și asigură o primă inserare simpatică prin forma sa rotunjită.
Acest mini vibrator nu provoacă iritații sau alergii și se poate curăța cumplit de ușor. Fiind de dimensiuni reduse, poate fi transportat oriunde. Este rezistent la apă, se poate folosi minus nici o problemă absolut oriunde, chiar și în cadă de baie sau la duș. Este lucrat dintr-un material plăcut la atingere, grațios cu pielea, nu provoacă iritații sau alergii și se poate curăța foarte ușor. Ideal atât pentru jocuri intime, cât și pentru jocuri erotice în cuplu, acest mini stimulator este jucăria sexuală care îți va oferi tot ceea ce îți trebuie pentru trăiri sexuale unice.
Funcționează cu baterii AA
Are vibrații
