| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100012 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 6 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Funky Viberette Punct G Roz
43 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator cu vârful ușor curbat, special pentru stimularea punctului G, cu suprafața fină, plăcut la atingere și vibrații delicate.
Vibrator cu vârful ușor curbat, special pentru stimularea punctului G, cu suprafața fină, plăcut la atingere și vibrații delicate.
- Suprafață netedă
- Este confecționat dintr-un material extraordinar, plăcut la atingere, delicat cu pielea, testat dermatologic - nu provoacă iritații sau alergii și se poate curăța foarte ușor
- Dimensiuni reduse, poate fi transportat foarte ușor în poșetă
- Rezistent la apă - se poate folosi fără nicio problemă absolut oriunde, chiar și în cadă de baie sau la duș.
Funcționează cu baterii AA
Are vibrații
Rezistent La Apă
