| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB98313 |
| Lungime Totală | 18.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Pleasure X-Tender Penis Sleeve
Prelungitor Pleasure X-Tender Membru Sleeve super practic ce prelungește penisul cu 5 cm în lungime și cu 30% in grosime. Cap realist, material mătăsos și flexibil. Prezintă noduli pentru stârnirea partenerei.
Manșon super practic ce prelungește penisul cu 5 cm în extindere și cu 30% în grosime. Cap realist, material mătăsos și flexibil. Conține noduli pentru surescitarea partenerei. Are cap subțire pentru o introducere ușoară. Pleasure X-tender Effective Extension este un prelungitor pentru membru super realistic lucrat din TPE. Asta are gland realist, bine definit și foarte fin care ajută la o inserare ușoară în vagin.
Prelungitorul completează până la 5 cm în lungime și îngroașă penisul cu 30%, fiind astfel perfect pentru o stârnire de calitate. Datorită materialului, prolungatorul Pleasure X-tender Effective Extension se încălzește în timp ce este utilizat, ajungând repede la temperatura corpului, imitând perfect un penis realist. Este ideal pentru masculii care doresc să își mărească penisul într-un mod cât mai realist posibil, însă nu vor să facă o operație de mărire a falusului care este foarte scumpă și riscantă.
Are o lungime totală de 18.5 cm și un diametru de 4.3 cm. Pe interior, are o lungime de 14 cm și un calibru de 3 cm. Dacă extensorul e prea mare, îl poți decupa pentru a fi la dimensiunea potrivită pentru membrul tău.
- Deține un corp venos pentru a adăuga fericire suplimentară.
- Materialele termo-reactive permit încălzirea grabnică la temperatura corpului.
Flexibil
Moale
