| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97825 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Cu Încălzire Pretty Love Lillian Mov
Vibrator cu 2 capete, poate fi utilizat ca masator prostatic sau pentru stârnire reproducătoare și anogenitală simultan. Realizat din silicon, cu acumulator.
Un masator pentru prostată cu funcții complexe, Lillian este creat din silicon medical de cea mai bună calitate. Datorită formei poate fi folosit și ca stimulator dublu, pentru stimulare rectală și genitală simultan. este dotat cu 2 corpuri prevăzute cu 12 moduri diferite de vibrații. În timp ce unul stimulează anal, celălalt se ocupă de tratarea vaginului sau a perineului. Unul dintre elemente are și funcție de încălzire, până la 48 de grade. Aceasta funcție e responsabilă pentru senzații cu adevărat speciale.
Funcționează cu acumulator, încărcare USB și are 2 butoane de control, rudimentar de utilizat, pentru oscilații și încălzire. Este complet rezistent la apă, poate fi exploatat în indiferent ce mediu. Stimulare anală și genitală simultan, masaj prostatic, un conceput care le realizează cu mult talent.
