| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97779 |
| Lungime Totală | 11.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.5 cm |
| Diametru | 1-4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Naughty Boy 7 Speed Negru
Naughty-Boy Black este perfect pentru nou sosiții în societatea jocurilor anale, dar și pentru cei care caută masajul prostatei.
Naughty-Boy Black este perfect pentru nou-veniții în societatea jocurilor anale, dar și pentru cei care caută masajul prostatei. Fără greutate de utilizat, cu o variantă anatomică, cu contur blând, subțire, neted, este precis și stârnește cu exactitate prostata, mergând ușor la țintă: punctul P.
Are două zone diferite cu două scopuri distincte: una care pătrunde anusul, masează și incită peretele zonei, caută, atinge și freacă cu precizie punctul P și una externă care masează simpatic zona perineului. Astfel veți simți delectarea unei duble stimulări.
Produsul are 7 ritmuri de vibrație care pot spori stimularea. Vibrațiile sunt ușoare, silențioase. Este tenace la apă putând fi exploatat sub duș sau în cadă.
Poate fi încălzit cu apă caldă sau răcit înainte pentru trăiri suplimentare. Este cumplit de maleabil pentru a se putea potrivi pe mai multe dimensiuni.
- Naughty-Boy este bazat pe celebrul Rude-Boy, dar cu un estetică elegant și jucăuș care îl face complet pentru începători.
- Capul unic, înclinat, se introduce lezne și se așază comod contra punctului P.
- Tot ce trebuie să faci este să te balansezi înainte și înapoi pentru a încerca cea mai intensă trăire orgasmică.
- Este alimentat de mini masajerul premiat RO-80mm cu 7 viteze.
- Designul ajută la realizarea unei sculări ample și crește orgasmul.
- Este confecționat din silicon moale, flexibil și sigur pentru corp, cu un mini vibrator detașabil pentru igienă și curățare.
