| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97617 |
| Lungime Totală | 29.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 22.5 cm |
| Diametru | 5.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Nature Skin |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Nature Skin Large 28cm
167 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 256 RON
Disponibil: In Stoc
Un dildo impunător creat din cel mai fin material apropiat pielii umane, cyberskin, ce acordă o textură deosebită fină și mătăsoasă.
Un penis virtual impunător conceput din cel mai fin material asemănător dermei umane, cyberskin, ce transmite o textură deosebită fină și mătăsoasă.
Neted, flexibil, cald și moale cu cei 29.5 de cm ai săi va ajunge cu certitudine partenerul tău secret ce va transforma momentele tale de plăcere în clipe de ținut minte și orgasme incredibile astfel încât vei deveni dependentă de el.
Cutia include și o doză de agent lubrifiere pe bază de apă și pudră de talc pe care să o utilizați pentru întreținerea vibratorului. Se aplică mai târziu ce ați spălat cu apă călduță și s-a uscat complet.
Flexibil
Moale
Are Ventuză
