| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97594 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 2.0-3.0 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Black Velvets |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Plug Medium Velvet Negru
107 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Plug anal cu vibrații Negru Velvet Medium 12cm este un stimulator anal realizat dintr-un moale și delicat pentru plăceri și emoții intense.
Plug anal cu zvâcniri Negru Velvet Medium 12cm este un stimulator anal realizat dintr-un mătăsos și delicat pentru plăceri și trăiri intense.
Acest Plug anal are un design elegant, simplu, cu baza lezne evazată pentru o introducere lejeră și sigură.
Motorul este discret și silențios, cu 5 chipuri de vibrații, ușor ajustabile cu susținerea unui solitar buton.
- Lucrat dintr-un silicon de însușire superioară, afectuos cu pielea.
- Formă conică, ideală și pentru dilatare.
- Motor puternic, dar totuși silențios.
