| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97576 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 4.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Masturbator Păsărica Aggie
32 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vagin masturbator Aggie cu labii și clitoris pronunțate. Tunel partea interioară deschis la cele două capete, cu puncte și caneluri pentru senzații uluitoare. Culoare și textura epidermă umană, teribil de catifelat și elastic.
Vagin masturbator Aggie cu labii și clitoris pronunțate. Tunel interior deschis la ambele capete, cu puncte și caneluri pentru trăiri uluitoare. Colorit și textură piele umană, extrem de neted și elastic.
