| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB9756 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Authentic Reaction Dong
Vibrator ce îți va satisface plăcerile de fiecare dată îndată ce vei dori. Este confecționat dintr-un material moale, ce îl face să fie flexibil.
Vibrator flexibil, cu 3 trepte de vibrații. Stimulator ce îți va satisface poftele de fiecare dată când vei dori. Este făcut dintr-un material moale, ce îl face să fie flexibil.
Vibrator cu Sucțiune Authentic Reaction este o jucărie erotică de înaltă calitate, confecționat și colorat manual, ce reușește să capteze pe perfect detaliile unui penis adevărat. Masajerul cu Cupă Authentic Reaction este dotat cu vene proeminente, cap și scrot bine definite și o ventuză puternică la baza acestuia. Măsură generoasă și sistemul de 3 viteze puternice vă va satisface cele mai fierbinți fantezii.
Flexibil
Moale
Are Telecomandă
Are Ventuză
