| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97557 |
| Lungime Totală | 18.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Silexd |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Silexd Model 1
Penis virtual realistic cu scrot și testicule din silicon cu memorie. Dimensiuni dildo: extindere totală 18,8 cm (inserabilă 13,5cm) calibru 3,8 cm. Acest dildo cu ventuză are o caracteristică deosebit datorită faptului că este acoperit cu un strat de silicon cu memorie (cum sunt pernele sau saltelele memory foam reține forma și reacționează la temperatură.
Dong realistic cu scrot și testicule din silicon cu memorie. Dimensiuni dildo: lungime totală 18,8 cm (inserabilă 13,5cm) diametru 3,8 cm. Acest penis artificial cu ventuză are o caracteristică aparte datorită faptului că este acoperit cu un înveliș de silicon cu memorie (cum sunt pernele sau saltelele memory foam reține forma și reacționează la temperatură: îndată ce este cald se înmoaie și când este frig se întărește.
- Perfect senzuală, forma ultra-realistă, din material asemănător pielii.
- Răsfăț în forma de penis, cu gland modelat și testicule rotunde.
- Design practic stand-up, adeziv, care poate fi alipit pe indiferent ce suprafață netedă.
- Reacționează la căldură: devine mai moale la căldură și mai tare la rece.
- Dildo-ul nu conține piese electrice, fiind complet impermeabil pentru folosire în cadă sau duș.
- Suprafața lezne nervurată pentru o stârnire suplimentară.
- Se înmoaie la cald și se întărește la rece, oferind o trăire variată.
- Dildo-ul are un miez din Silexpan care contribuie la efectul de memorie, păstrând forma atunci când este strâns sau îndoit.
- Sucțiune puternică ce permite fixarea pe multe suprafețe netede.
- Textura cu vene pentru o stimulare suplimentară.
Formă Anatomică
Flexibil
Are Ventuză
