| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97452 |
| Lungime Totală | 17.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.5 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Broderick Mov
Pretty Love Broderick este un stimulator bunny confectionat din silicon care are 12 functii de vibratie gata sa te satisfaca oricand, oriunde. Are 17.9 cm in lungime si un calibru de ~ 3.3 cm, fiind ideal atat pentru ființele experimentate cat si pentru incepatori.
Pretty Love Broderick este un vibrator rabbit confectionat din silicon care are 12 functii de vibratie gata sa te satisfaca oricand, oriunde. Are 17.9 cm in mărime si un diametru de ~ 3.3 cm, fiind excelent atat pentru persoanele experimentate cat si pentru incepatori.
Fiind flexibil, este neîntrecut pentru a fi folosit in indiferent ce pozitie. Il poti utiliza chiar si in dus căci este tenace la apa! Poti de asemenea lua vibratorul cu tine chiar si cand pleci in calatorii fiindcă are un design discret si se incarca prin USB, astfel ca nu va trebui sa ai grija bateriilor. Asigura-te doar ca ai luat incarcatorul la tine!
Reincarcabil
Incarcare Prin USB
