| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96956 |
| Lungime Totală | 30 cm |
| Lungime Inserabilă | 25 cm |
| Diametru | 5.6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Legendary King 30cm
Explorează fiecare centimetru al acestui penis artificial realistic de dimensiuni uriașe. Fiecare curbă, venă și umflătură te va satisface intens. Capul rotund ajută inserarea dildoului, iar arborele senzațional și lung crește plăcerea internă.
Explorează fiecare centimetru al acestui dong realistic de dimensiuni uriașe. Fiecare curbă, venă și umflătură te va satisface intens. Capul rotund facilitează inserarea dildoului, iar arborele senzațional și lung sporește delectarea internă.
Acest dildo uriaș de 30 cm imită în totalitate dermă umană mai ales dacă este încălzit cu un material lubrifiere pe bază de apă. Jucăria sexuală Legendary King-sized Realistic Dildo are o cupă ce se poate lipi de absolut orice arie plană. În timp ce vei utiliza acest penis virtual vei avea mâinile libere pentru a-ți putea atinge celelalte puncte sensibile. Cu securitate vei avea parte de momente puternice de fiecare dată îndată ce vei pune mâna pe această jucărie sexuală.
- Este conceput excepțional pentru nevestele care doresc să aibă parte de o experiență cu totul deosebită.
- Este potrivit pentru jocurile solo, dar este perfect pentru cuplurile care doresc să aducă ceva nou în dormitor.
- Este divin pentru a încălzi atmosfera în momentul preludiului, dar și pentru a fi întrebuințat în timpul sexului.
- Nu este adecvat începătorilor, fiind adresat femeilor care știu că pot duce mult din pricina dimensiunilor sale uriașe.
Flexibil
Moale
