| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96381 |
| Lungime Totală | 38.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 27.9 cm |
| Diametru | 7.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS, PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo The Great American Challenge Mov
Un Dildo doar pentru profesioniști. The Great American Challenge un dildo de dimensiuni destul de mari cu estetică practic și dotat cu baza fermă ce îl ajută în poziție verticală, sub aspect de testicule.
Un Penis virtual doar pentru profesioniști. The Great American Challenge un dong de dimensiuni extrem mari cu stil realist și dotat cu baza fermă ce îl susține în poziție verticală, sub formă de testicule.
Ești pregătit pentru această provocare? Acest dildou are 38.1 cm mărime și 7.6 cm diametru. Cu siguranță va deveni în cumplit de scurt timp un bun prieten de-al tău. Nu conține chimicale periculoase și este prietenos cu pielea.
Are nuanță mov, o alură incitantă, fiind fără cusur pentru cuplurile care caută ceva nou în dormitor sau chiar și pentru videochat.
