| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96339 |
| Lungime Totală | 20.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.2 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator iVibe Select iRock Mov
Vibe iRock de la Doc Johnson este un stimulator bunny meșteșugit din silicon de caracteristică superioară, foarte mătăsos la atingere. Are 20.3 cm lungime și 3.2 cm în diametru, fiind potrivit tuturor, chiar și persoanelor începătoare.
Vibe iRock de la Doc Johnson este un vibrator rabbit confecționat din silicon de calitate superioară, tare catifelat la atingere. Are 20.3 cm mărime și 3.2 cm în diametru, fiind potrivit tuturor, chiar și oamenilor începătoare.
Vârful este mai mare decât restul brațului, atingând cu exactitate punctul G în momentul utilizării. Odată atins, vibrațiile îl vor stimula și te vor duce la cel mai intens orgasm pe care l-ai avut vreodată. Cel de-al doilea braț oferă o stimulare extremă a clitorisului și poți chiar să obții climax dublu simultan, unul genital și unul clitoridian (numit și plăcere sexuală maximă extern).
Vibratorul iVibe iRock nu doar că are 7 funcții de vibrație, ci de asemenea se mișcă înainte-înapoi pentru a dărui senzația de pătrundere, care satisface până și cele mai pretențioase femei.
