| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96303 |
| Lungime Totală | 12.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug LURE ME Classic Large Negru
Lure Me Anal Plug Slim este un dop anal negru produs de Lovetoy confecționat din silicon. Are 13.2 cm lungime, 3.5 cm în diametru și o suprafață fină, favorizând inserția. Datorită dimensiunilor sale, acest dop anal poate fi utilizat chiar și de începători.
Lure Me Anal Plug Slim este un dop anal negru produs de Lovetoy confecționat din silicon. Are 13.2 cm lungime, 3.5 cm în diametru și o suprafață fină, favorizând inserția. Datorită dimensiunilor sale, acest dop anal poate fi utilizat chiar și de începători.
Mânerul de la bază face jucăria extrem de ușor de manevrat și asigură totodată că acesta nu va intra cu totul în anus. Forma conică a dopului anal Lure Me Anal Plug Slim îl face foarte ușor de inserat. Poate fi folosit în orice poziție dorești deoarece este foarte flexibil.
Dacă ești începător sau dorești să îl folosești pentru senzații anale extreme, îți recomand să folosești un lubrifiant pe bază de apă pentru o inserție cât mai ușoară. Este rezistent la apă, așadar este foarte ușor de spălat. Totodată, asta înseamnă că îl poți folosi chiar și în duș sau în cadă.
