| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96259 |
| Lungime Totală | 23.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 16-18.5-21 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Xtend It Kit
Kitul Prelungitor Sex XTend It Doc Johnson ce întinde trei opțiuni posibile de prelungire a membrului cu o contact practic nedetectabilă de un mădular autentic!
Setul Prelungitor Penis XTend It Doc Johnson ce oferă trei opțiuni posibile de prelungire a penisului cu o mângâiere practic nedetectabilă de un penis autentic!
Acest Set Prelungitor Falus XTend It Doc Johnson, sporește membrul în lungime și grosime într-un mod satisfăcător și ușor. Realizat dintr-un material unic, construit doar de Doc. Johnson, o formulă Sil-A-Gel, ce se aseamănă perfect cu dermă umană, ce preia iute temperatura corpului, extrem de elastic și moale și se conturează ideal pe indiferent ce dimensiune a penisului, privat de să jeneze purtătorul. Extensorul se poate personaliza după preferințele fiecărui bărbat. Kitul Prelungitor Penis XTend It Doc Johnson conține un cilindru de 22.5 cm cu o extensie de 2,5 amplasată în vârf și o extensie complementară de 5 centimetri care se poate adăuga în interiorul manșonului. Doar tăiați extensia pentru a obține o prelungire de 3cm, 5cm, 7cm sau o mărime personalizată după placul dumneavoastră.
Setul include: prelungitor mădular cu o extensie de 2,5 centimetri, o extensie de 5 centimetri și un tub de pudră de talc.
Rezistent la apă.
