| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96214 |
| Lungime Totală | 18.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.8 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On 18cm Vibrating Hollow
245 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Strap-on cu vibrații, din material neted și flexibil, cu testicule și vene pentru o senzație cât mai reală. Are dimensiune normală, nu este prea gros și se prinde cu chingi elastice - talie de la 71cm până la 132cm.
Strap-on cu vibrații, din material moale și flexibil, cu testicule și vene pentru o senzație cât mai reală. Are măsură normală, nu este prea gros și se agață cu chingi elastice - talie de la 71cm până la 132cm. Vibrațiile sunt reglabile. Telecomandă se prinde de chinga elastică cu ajutorul unei cleme, astfel membrele îți rămân libere.
Forma Anatomică
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
Are Telecomandă
Formă Anatomică
