| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96102 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.4 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Lelo |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Puntul G Lelo Gigi 2 Albastru
GIGI 2 este versiunea îmbunătățită a vibratoarelor Punctul G, cel mai bine revizuit stimulator conceput vreodată. Dispunând de un vârf ascuțit, perfect pentru explorarea zone erogene, noile sale upgrade-uri includ chiar și silicon mai moale, un design complet tenace la apă și o extindere de 100% a puterii.
GIGI 2 este versiunea îmbunătățită a vibratoarelor Punctul G, cel mai bine revizuit vibrator produs vreodată. Dispunând de un vârf ascuțit, neîntrecut pentru explorarea zone erogene, noile sale upgrade-uri includ chiar și silicon mai moale, un estetică complet rezistent la apă și o creștere de 100% a puterii; diferitele eșantioane de tremurări te vor conduce la un extaz, unde intensitățile plăcerii devin imposibil de suportat.
Design minimalist, inginerie și materiale de vârf pentru o jucărie senzuală pe care îl râvnești mai mult decât orice, GiGi 2 vine cu 5 programe de pulsații cu intensitate reglabilă. Cablu USB inclus!
- Gigi 2 dispune de o formă ușor curbată cu vârf proeminent și aplatizat, pentru canalizarea vibrațiilor puternice în cel mai sensibil punct al femeii.
- Este un ideal stimulant clitoridian, oferind versatilitate în utilizare.
- Motorul zdravăn și silențios întinde 8 soiuri de vibrații diferite.
- Gigi 2 poate fi folosit atât pentru stimularea punctului G, cât și pentru stârnirea clitoridiană excepțională.
Video Vibrator Puntul G Lelo Gigi 2 Albastru
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
