| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96071 |
| Lungime Totală | 30.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 23.5 cm |
| Diametru | 8.9 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPE |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo The Really Big Penis Negru 30.5cm
Dildo-ul The Really Big Mădular de la Doc Johnson face parte din colecția KINK și are 30.5 cm extindere pentru a mulțumi și pedepsi chiar și cele mai mofturoase femei. Acest penis artificial este lucrat manual și are densitate dublă, fiind așa că dur, ferm pe partea interioară și jelly la exterior.
Dildo-ul The Really Big Penis de la Doc Johnson face parte din colecția KINK și are 30.5 cm lungime pentru a mulțumi și pedepsi chiar și cele mai mofturoase femei. Acest dildo este confecționat manual și are densitate dublă, fiind așa că dur, ferm pe partea interioară și moale la exterior.
Materialul din care este făcut imită tare bine dermă umană, fiind excepțional de concret chiar și la atingere. Este însușit cu o sucțiune care vă asigură posibilitatea să îl lipiți pe indiferent ce suprafață plană pentru a-l utiliza fără mâini.
Are Ventuză
