| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95902 |
| Lungime Totală | 5 cm |
| Lungime Inserabilă | 5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPR |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Titan Men Doc Johnson Negru
64 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Manșon Membru Titan Men Doc Johnson închis la culoare are funcția de bază ca a unui inel pentru penis, doar că e mai lat și mai robust pentru o mărire a membrului în groșime.
Cilindru Penis Titan Men Doc Johnson are funcția de bază ca a unui inel pentru penis, doar că e mai lat și mai rezistent pentru o creștere a falusului în groșime. Acest Manșon Sex Titan Men Doc Johnson confecționat din TPR, aparte de elastic, moale și fin, are o textură cu vene pentru o stimulare sporită, punând la dispoziție iubitului climaxuri prelungite. Se poate utiliza pe penis, vibrator sau deget stimulând zonele erogene.
