| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95901 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 25 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Jelly |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Classic Clear Doc Johnson Transparent
121 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo Classic Clear Doc Johnson are formă anatomică, cu glandul bine profilat și vene proeminente pe suprafața pentru orgasme multiple.
Dildo Classic Clear Doc Johnson are înfățișare anatomică, cu glandul bine profilat și vene proeminente pe arie pentru puncte culminante multiple. Lățimea modestă și venele texturate fac această jucărie perfectă pentru cei care doresc o introducere adâncă. Acest dildo este excelent atât pentru stârnirea genitală, cât și anală.
