| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95596 |
| Lungime Totală | 33.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | SAN, TPR, ABS, Cauciuc, Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Vibrating Multi Pump Și Masturbator Transparent
O pompă de Penis / energie și masturbator într-un solitar dispozitiv! În funcție de modul în care biluțele de pompă sunt atașate la tub (lungime de 49 cm) de pe cilindru, aerul poate fi aspirat din pompă de penis (pentru a crea un vid eficace pentru antrenarea penisului / potenței) sau poate curge în interior pentru un uimitor concluzie de sugere ca și cum ai face sex oral.
O pompă de Penis / energie și masturbator într-un singur dispozitiv! În funcție de modul în care bilele de pompă sunt atașate la tub (lungime de 49 cm) de pe cilindru, aerul poate fi aspirat din pompă de mădular (pentru a crea un vid eficace pentru antrenarea penisului / potenței) sau poate curge în partea interioară pentru un uimitor efect de sugere ca și cum ai face sex oral. Pentru o stimulare suplimentară, puteți activa și vibrațiile de pe glandul cu mai numeroase viteze, de la blând la puternic.
Are Efect De Sucțiune
