| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95567 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 0.7-3.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Jelly |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug LyBaile Roz
Un Anal Plug Clasic Jelly Lybaile ce dă startul fanteziilor anale! Realizat din jelly catifelat și flexibil, acest Anal Plug Obișnuit Jelly Lybaile este prevăzut cu pompă pentru a se lipi de orice regiune plană.
Un Anal Plug Obișnuit Jelly Lybaile ce dă startul fanteziilor anale!
Realizat din jelly moale și flexibil, acest Anal Plug Tradițional Jeleu Lybaile este prevăzut cu sucțiune pentru a se lipi de absolut orice zonă plană. Forma conică, cu vârful delicat și lung, este rarisim concepută pentru o inserare cât mai ușoară și confortabilă. Materialul din care este produs plugul, este nespus de elastic, catifelat și alunecos, perfect pentru o pătrundere facilă și scutit de dureri.
Anal Plugul Clasic Jelly Lybaile poate fi un antrenor ideal, pregătindu-vă anusul pentru o pătrundere anală lipsit de dureri. Cu un diametru crescător de la vârf spre bază, jucăria anală, poate fi introdusă lezne privat de să simțiți disconfort.
- Stimulează punctele G și P datorită formei sale.
- Are o bază evazată pentru un joc anal sigur și securizat.
- Este impermeabil, dând probabilitatea de a fi folosit în medii umede.
