| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95307 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Rodeo G
Rodeo G este un strap on conceput din silicon moale, făcut atât pentru cuplurile lesbi cât și pentru cuplurile heterosexuale care vor să încerce ceva nou. Are o lungime interioară de aproximativ 14 cm și un calibru de 4.5 cm (3.2 cm interior).
Rodeo G este un strap on conceput din silicon moale, conceput atât pentru cuplurile lesbi cât și pentru cuplurile heterosexuale care vor să încerce ceva nou. Are o lungime interioară de aproximativ 14 cm și un calibru de 4.5 cm (3.2 cm interior). Este de culoare flesh și are un design ultra realistic. Poate fi întrebuințat și de femei, și de bărbați. Cureaua este ajustabilă și dildo-ul strapon-ului este extraordinar de confortabil.
- Desăvârșit pentru cuplurile care doresc să facă partidele de sex mai intense.
- Construit pentru a dărui cea mai realistă satisfacție, acest produs finit este inovator și funcțional, conținând un ax de membru incredibil de practic și un gland mega pufos care alcătuie senzații autentice pentru ambii parteneri.
- Acest strap on gol din silicon ajută perfect erecția ta, în timp ce vârfurile sale moi din silicon propune partenerului tău senzații foarte realiste.
- Este o alegere ideală pentru cei care suferă de disfuncție erectilă, cum ar fi și pentru cei care caută o creștere instantanee a grosimii erecției.
