| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95291 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 3.5-4.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | TPR |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator H2O Patriot Waterproof Mov
Vibratorul H20 Patriot este confecționat din PVC și este rezistent la apă. Se poate îndoi la 90 de grade, fiind un stimulator foarte flexibil. Are viteze numeroase de vibrație extrem de simplu de utilizat, prin rotirea controller-ului.
Pulsatorul H20 Patriot este confecționat din PVC și este trainic la apă. Se poate îndoi la 90 de grade, fiind un vibrator tare flexibil. Are viteze multiple de vibrație extrem de lezne de utilizat, prin rotirea controller-ului.
H2O Patriot este un stimulator ce funcționează pe bază de baterii, adecvat chiar și pentru folosirea sub apă. Asta este maleabil și se poate îndoi pentru a facilita inserția. Forma sa se aseamănă cu un sex real, iar venele proeminente de pe suprafața sa propune senzații cât mai reale. Utilizând acest vibrator nu vei avea trebuință neapărat de un asociat în viața ta căci te vei putea simți bine și singură. Îl poți lua cu tine oriunde deoarece funcționează cu baterii și nimeni nu va ști care este motivul zâmbetului tău. Acest vibrator te va cuceri încă din întâia moment datorită designul-ului special și a culorii deosebite. Vibrațiile puternice dar silențioase, fac din H2O Patriot un vibrator de top.
