| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94874 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Dual Density 18cm
Dong Get Real cu ventuză este din TPE și este meșteșugit în detalii nespus de amănunțite. Pentru a vă oferi cea mai realistică experimentare pe care o puteți avea. Penis virtual Get Real are vene pronunțate, gland bine definit și testicule cu scrot foarte amănunțit detaliate, fiind astfel uimitor de asemănător cu un penis adevărat.
Penis virtual Get Real cu ventuză este din TPE și este confecționat în detalii tare amănunțite. Pentru a vă dărui cea mai realistică experiență pe care o puteți avea. Dong Get Real are vene pronunțate, gland bine definit și testicule cu scrot cumplit de amănunțit detaliate, fiind astfel uimitor de asemănător cu un mădular adevărat. Ventuză cu tărie mare de aspirație are rolul de a lipi dildoul de absolut orice suprafață plană pentru a vă oferi o experiență hands-free. Este 100% rezistent la apă iar datorită flexibilității sale, îl puteți utiliza în duș sau în cadă în indiferent ce poziție doriți.
Sigur pentru corp
