| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94840 |
| Lungime Totală | 13.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Brave Man Sleeve Transparent
Glandul și striațiile de pe manșonul Brave Man Penis Sleeve sunt special gândite pentru a oferi satisfacții extreme în timpul pătrunderii genitale, care o vor duce pe partenera ta la plăcere sexuală maximă pe urmă orgasm.
Glandul și striațiile de pe manșonul Brave Man Falus Sleeve sunt rarisim gândite pentru a dărui satisfacții extreme în momentul pătrunderii genitale, care o vor duce pe partenera ta la orgasm după orgasm. Mai mult decât atât, este prevăzut cu un stimulator pentru clitoris care îți vor face partenera să geamă de plăcere!
Acum ai probabilitatea să îi oferi puncte culminante numeroase simultan: genital și clitoridian. Penetrează-o și privește-o cu geme de plăcere! Cu susținerea manșonului Brave Man Penis Sleeve, iubita ta nu se va mai sătura de tine, te va vrea iar și iar! Este perfect dacă vrei să îți impresionezi iubita și să o faci să se reîndrăgostească de tine, să-și dorească să facă sex cu tine zi și noapte!
- Extensorul pentru mădular Brave Man Membru Sleeve Clear 2 are o siluetă anatomică ce îi acordă un înfățișare realistic.
- Brave Man Penis Sleeve Clear 2 este nemaiîntâlnit de realistic și propune senzații intense.
- Acest cilindru pentru penis are un vârf solid care îți asigură acea lungime suplimentară atunci îndată ce ai nevoie.
Rezistent La Apă
