| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB9480 |
| Lungime Totală | 19.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Metalice Argintiu
54 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Fii gata de petrecere cu acest șirag de mărgele metalice și veți descoperi plăcerea sexului anal sublim!
Fii gata de petrecere cu acest șirag de mărgele metalice și veți descoperi plăcerea sexului anal sublim! Sunt divine atât pentru cei novice, cât și pentru cei cu experiență în sexul anal. Aceste bile clasice din metal, au inel pentru control de care puteți trage cu viteză dorită pentru a provoca delectări dulci. Pot fi folosite în timpul preludiului sau al actului sexual.
Dimensiuni: 1.5 cm
