| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94749 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Manșon pentru Penis Transparent cu Striații
Această extensie pentru falus este fabricată dintr-un material flexibil, iar pe exterior este dotată cu cili pentru o stârnire mai tare în timpul actului sexual. Acest accesoriu este potrivit pentru jocurile senzuale în doi, căci se mulează pe mădular și transmite o satisfacție maximă.
Această extensie pentru membru este confecționată dintr-un material flexibil, iar pe exterior este dotată cu cili pentru o stimulare mai intensă în momentul actului sexual. Acest accesoriu este adecvat pentru jocurile senzuale în doi, pentru că se conturează pe mădular și oferă o plăcere maximă.
Atât vaginul cât și clitorisul prietenei va fi stimulat de cilii și nodulii ce se găsesc pe acest cilindru deosebit. Cu un astfel de produs, cei doi îndrăgostiți vor avea parte de climaxuri multiple și se vor simți minunat de fiecare dată.
- Brave Man Penis Sleeve Clear 1 este rezistent la apă.
- Bunul Brave Man Falus Sleeve Clear 1 este fabricat de Debra.
- Manșonul pentru penis Brave Man oferă o extensie adițională care schimbă utilizatorul într-un adevărat amant.
- Extensia pentru penis este super elastică, punând la dispoziție o potrivire universală.
- Designul cu noduli al manșonului este plămădit pentru a oferi partenerului cea mai orgasmică experiență de stârnire și penetrare.
