| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94458 |
| Lungime Totală | 29.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4.1 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Bunny 29.5cm Roz
Throbbing Bunny este un stimulator rabbit meșteșugit dintr-un material moale și catifelat, ce nu are și ftalați. Asta este însușit cu 5 programe de circulație și vibrație și cu o funcție de deplasare înainte-înapoi, astea conținând rolul de a stimula puternic vaginul.
Throbbing Bunny este un vibrator rabbit lucrat dintr-un material moale și catifelat, ce nu conține ftalați. Acesta este însușit cu 5 programe de rotație și vibrație și cu o funcție de deplasare înainte-înapoi, astea cuprinzând rolul de a stimula intens vaginul. Este flexibil și rezistent la apă.
Stimulatorul pentru clitoris este prevăzut cu două urechiușe ca de iepure care îți vor stimula puternic clitorisul. Aplică nișcai lubrifiant pe bază de apă pe vibratorul Throbbing Bunny și lasă-te dus în lumea orgasmelor. Îl poți lua cu tine peste tot fără să ai vigilență bateriilor, căci se încarcă prin USB.
