| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94183 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Bile Sweet Smile Vibrating Love Roz
Sweet Smile reprezintă două bile kegel prevăzute cu un șnur. Astea sunt realizate din silicon și au tentă roz. Se încarcă prin USB iar 2 ore de încărcare înseamnă 2 ore de folosire. Au 10 viteze de vibrație. Vibrațiile sunt foarte silențioase, deci pot folosite chiar și atunci îndată ce mergeți în călătorii sau când dormiți la o prietenă.
Sweet Smile reprezintă două bile kegel prevăzute cu un șnur. Astea sunt realizate din silicon și au tentă roz. Se încarcă prin USB iar 2 ore de încărcare înseamnă 2 ore de folosire. Au 10 viteze de vibrație. Vibrațiile sunt foarte silențioase, așa că pot folosite chiar și atunci îndată ce mergeți în călătorii sau când dormiți la o prietenă.
Spre deosebire de bilele kegel obișnuite, cele cu vibrație pot fi folosite chiar și atunci când stai. Vibrațiile stimulează mușchii genitali și îi tonifică, prin urmare vei avea mai mult control asupra acestora.
După o perioadă de utilizare, vei avea mai mult control asupra mușchilor genitali iar trăirile din momentul sexului se vor amplifica atât pentru tine cât și pentru partener.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
