| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94160 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.8 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Penis 20cm
130 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo-ul King Penis 18cm este creat pentru a imita la perfecție un penis real, satisfăcându-vă născocirile erotice!
Dildo-ul King Mădular 18cm este creat pentru a emulează la perfecție un penis real, satisfăcându-vă născocirile erotice!
Fiecare venă, Dildo-ul King Penis 18cm fiecare curbură, capul și arborele sunt atent create manual până la cel mai mic detaliu pentru a crea o trăire realistică greu de imaginat. La bază este însușit cu o ventuză puternică ce se lipește pe orice suprafață plană și este potrivit cu absolut orice strapon.
Dildo-ul King Sex 18cm este creat dintr-un material moale și satisfăcător la atingere, hipoalergenic și privat de latex.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
