| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94156 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 10 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Dublu 22cm
212 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo Dublu din material catifelat ce imită foarte bine pielea umană. Are ventuză pentru reținerea pe variate suprafețe plane.
Penis artificial dublu din material pufos ce imită foarte bine dermă umană. Are cupă pentru fixarea poziției pe deosebite suprafețe plane.
- Dildo-ul este însușit cu două dildo-uri de dimensiuni diferite, unul pentru penetrare vaginală și celălalt pentru penetrare anală.
- Designul și materialul imită absolut realitatea, oferind o experimentare realistă asemănătoare unui sex în trei.
- Pompă cu vigoare mare de sucțiune care îngăduie utilizarea lipsit de mâini pe indiferent ce suprafață plană.
- Corespunzător cu hamuri pentru a oferi plăcere hands-free.
Sigur pentru corp
Are Ventuză
