| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB94128 |
| Lungime Totală | 13.5-17 cm |
| Lungime Inserabilă | 10-12.7-13.5 cm |
| Diametru | 2.8-3.6 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Svakom |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Nova Plum Red Roz
122 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 192 RON
Disponibil: In Stoc
Bilele de exerciții Nova sunt un set aparte conceput compus din trei bile de mărimi deosebite pentru a efectua exerciții de tip kegel.
Biluțele de exerciții Nova sunt un set special zămislit compus din trei bile de dimensiuni variate pentru a efectua exerciții de tip kegel. Fiecare minge este echipată cu un șnur de silicon pentru a îndepărta cu ușurință mingea mai târziu utilizare.
Întreaga minge Nova este realizată din silicon sigur pentru corp, care este 100% impermeabil la apă. Conform teoriei exercițiile Kegel, sunt aparte gândite pentru a ajuta pe cele ce vor să aducă fermitate mușchilor vaginului. Fermitatea musculară adecvată (mușchiul pubococcygeus), ameliorează sănătatea vaginului.
Video Bile Vaginale Nova Plum Red Roz
Are Șnur Pentru Extragere
Rezistent La Apă
