| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB9401 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.5 cm |
| Diametru | 4.5-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo European Lover
112 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo foarte detaliat având culoarea pielii naturale cu Glandul bombat și puternic! Extrem de elastic și alunecos!
Dildo foarte detaliat cuprinzând colorație dermei naturale cu Glandul bombat și puternic! Extrem de flexibil și alunecos! La bază are un suport sub formă de ventuză din același material, cu prindere puternică.
- Este însușit cu vene accentuate ce provoacă pereții vaginali.
- Poate fi folosit fără membre în raport cu ventuzei tari care se poate lipi de absolut orice regiune plană.
- Potrivit atât pentru persoanele experimentate cât și pentru începători.
- Nu are și ftalați conform reglementării UE REACH.
Flexibil
Rezistent La Apă
Are Ventuză
