| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93938 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 3.7-4.9 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon Medical |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Ventuză Medical Silicone 24cm
Ce face acest dildo cu adevărat special este dimensiunile sale generoase și caracteristicile realistice. Medical Silicone Dildo de la You2Toys este o jucărie cu adevărat specială, fiind confecționat din silicon medicinal moale. Este deosebit de flexibil, fiind posibilă întrebuințarea sa în indiferent ce poziție dorești.
Ce face acest dong cu adevărat special este mărimile sale generoase și caracteristicile realistice. Sanitar Silicone Penis artificial de la You2Toys este o jucărie cu adevărat specială, fiind confecționat din silicon medicinal moale. Este foarte flexibil, fiind posibilă întrebuințarea sa în absolut orice poziție dorești.
Se poate utiliza atât anal cât și genital. Mulțumită siliconului medicinal din care este făcut, te poți bucura de un penis virtual grozav de realist, fiind făcut manual cu deosebită atenție la detalii cum ar fi vene pronunțate, scrot cu dermă striată și glandul cu formă realistică. Venele au de întocmai și rolul de a stimula pereții genitali în momentul utilizării, oferind astfel un plus de gratificare cu fiecare inserție.
Dildo-ul Medical Silicone Dildo este rezistent la apă, în consecință poate fi folosit chiar și în cadă sau în duș. Nu are mireasmă sau gust. Este însușit cu o ventuză pentru a-l putea lipi de orice suprafață plană și netedă.
Flexibil
Are Ventuză
