| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93919 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Colby Mov
Pretty Love Colby este un stimulator din silicon cu un vârf curbat, fiind special produs pentru surescitarea punctului G. Forma sa furnizează mai multe trăiri în timpul pătrunderilor iar materialul fin și catifelat îl face foarte plăcut și lezne de inserat.
Pretty Love Colby este un stimulator din silicon cu un vârf curbat, fiind aparte creat pentru surescitarea punctului G. Forma sa acordă mai numeroase emoții în momentul pătrunderilor iar materialul fin și mătăsos îl face foarte plăcut și facil de inserat. Cel de-al doilea penis garantează o stârnire puternică a clitorisului, oferind delectări și orgasme nemaiîntâlnite chiar și celor mai mofturoase prințese.
Vibratorul Pretty Love Colby este însușit cu 12 funcții de pulsații ușor de folosit prin simpla apăsare a unui buton. Este prevăzut de asemenea cu comandă vocală, în concluzie poate fi reglementat și prin voce. Mai mult de atât, se încarcă prin USB așa că nu trebuie să ai grijă bateriilor.
- Masajerul este impermeabil, oferind posibilitatea de a fi exploatat în medii umede.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
