| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93551 |
| Lungime Totală | 21.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.3 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Dildo cu Ventuză Dr. Skin 22cm
77 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo cu Ventuză Dr. Skin 22cm este o jucărie erotică ce imită cu exactitate un penis în erecție. Este făcut dintr-un material moale și catifelat, analog pielii umane, ce se curăță și igienizează foarte ușor.
Penis artificial cu Cupă Dr. Skin 22cm este o jucărie sexuală ce imită cu exactitate un penis în erecție. Este conceput dintr-un material moale și catifelat, apropiat pielii umane, ce se curăță și igienizează cumplit de ușor. Materialul este igienic și non toxic, grozav pentru ființele sensibile. Dildo-ul cu Pompă Dr. Skin 22cm are un design realistic, cu gland bine definit și vene ieșite în evidență iar la bază este însușit cu o ventuză cu vigoare mare de sucțiune. Potrivit cu indiferent ce Ham!
Are Ventuză
