| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93536 |
| Lungime Totală | 29 cm |
| Lungime Inserabilă | 25 cm |
| Diametru | 5.6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic King Penis 29cm Vibrating
Conceput pentru satisfacție maximă, acest Stimulator Realistic King Penis 10 Vibrating, este întotdeauna gata de acțiune!
Conceput pentru plăcere maximă, acest Stimulator Realistic King Falus 10 Vibrating, este întotdeauna gata de acțiune! De dimensiuni generoase și însușit cu un motor extrem de puternic, ce predă stimulări intense, uimitorul Vibrator Realistic King Penis 10 Vibrating, se simte chiar mai bine decât un sex real! Este realizat dintr-un material igienic, ce nu conține ftalați, ce se creează în laboratoarele brandului Pipedream - Fanta Flesh, este sigur pentru corp, foarte jelly și catifelat pe exterior, ferm pe interior! Fiind rezistent la apă, Masajerul Realistic King Mădular 10 Vibrating, poate fi spălat cu ușurință și poate fi un accesoriu perfect pentru băile lungi! Are design realistic, cu cap bine definit și vene proeminente, colorații naturale ce nu se deosebesc de un membru autentic! Controlul vibrațiilor se face de la baza vibratorului, prin rotirea discului de la baza.
Funcționează cu baterii tip C
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
