| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93501 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.3 cm |
| Diametru | 4.6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo cu Ventuză King Penis 20cm
Acest Penis virtual cu Sucțiune King Mădular 8 este un o jucărie erotică cu un stil realistic, cu vene proeminente imitând perfect un penis în plină erecție.
Acest Penis virtual cu Ventuza King Penis 8 este un o jucărie erotică cu un estetică realistic, cu vene proeminente imitând divin un mădular în umplută erecție. Dildo-ul cu Ventuza King Penis 8 este prevăzut cu o ventuză ce se poate lipi de absolut orice suprafață plană cu putere mare de susținere, mâinile dumneavoastră pot fi libere pentru alte activități. Această jucărie este confecționată dintr-un material igienic și privat de chimicale periculoase cu o textură ce imită extrem de bine pielea umană, mătăsos și catifelată.
- Forma ușor îndoită a dildo-ului îngăduie stârnirea precisă a punctului de plăcere.
- Dildo-ul este compatibil cu hamurile strap-on, dând astfel o versatilitate suplimentară în utilizare.
- Fiecare venă, fiecare ax și fiecare cap este vigilent lucrat manual pentru a oferi cea mai realistă practică imaginabilă.
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
