| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93494 |
| Lungime Totală | 7 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Ou Pretty Love Joanne Mov
Stimulator Ou Pretty Love Joanne este dotat cu telecomandă wireless, are 12 aplicații de zvâcniri și pulsații. Ideal pentru orice fel de stimulare.
Creat pentru a sensibiliza zonele erogene, acest Ou Stimulator Pretty Love Joanne, incită cu 12 moduri de oscilații ce pot fi comandate cu ajutorul telecomenzii elegante și discrete. O jucărie sexuală wireless, concepută pentru cuplurile aventuroase ce vor o stimulare inedită! Este concretizat din silicon medicinal, cu o textură jelly și deosebit de catifelată, inserat pe interior, oul va stimula cu precizie punctul G și pereții genitali.
- Ou vibrator cu setări de vibrație puternice, perfect pentru cupluri sau pentru distracție solo discretă.
- Permite controlul de către partener pentru a încerca orgasme acasă sau în public, excluzând ca nimeni să știe.
- Oul vibrator Pretty Love Joanne este rezistent la apă, permițând utilizarea sa în medii umede.
- Mărimile sale de 7,5 cm și 3,6 cm fac penetrarea mai ușoară și confortabilă.
Rezistent La Apă
Are Telecomandă
