| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93467 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 18.5 cm |
| Diametru | 3-4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPE |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Patriot Waterproof Vibrator Roz
Masajerul Waterproof H2O Patriot este o jucărie sexuală ideală pentru momente de neuitat! Este creat din silicon, un material moale, satisfăcător la atingere și ușor de curățat. Vibratorul Waterproof H2O Patriot are formă realistă de penis, cu gland bine conturat și vene pronunțate pe suprafața pentru sporirea plăcerii.
Vibratorul Waterproof H2O Patriot este o jucărie erotică ideală pentru momente de neuitat! Este realizat din silicon, un material moale, plăcut la atingere și simplu de curățat. Vibratorul Waterproof H2O Patriot are variantă realistică de penis, cu gland bine profilat și vene proeminente pe zonă pentru intarirea plăcerii. Pentru că dvs să fiți mulțumită pe deplin, Pulsatorul Waterproof H2O Patriot este tenace la apă și la bază are un controler pentru stabilirea lejeră a intensității vibrațiilor.
Rezistent La Apă
